Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Boże chroń nas przed takimi ludźmi jak ów Soboń! http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/31755/czy,swidnik,odda,europejskie,miliony/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisory najpierw nie chcieli się ujawnić, do ostatniej chwili strzegli tajemnic kto jest listach jak niepodległości. Teraz ruszyli do boju, ale bój to będzie ich statani. Czeka ich wielka sromota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Świdnik to w regionie perełka,a starostwo to żenada raz trzy w stosunku do tej żenady która była, ta instytucja nie ma żadnego sensu 2) Soboń zrobił w niedzielę coś czego nikt w Świdniku nie jest w stanie politycznie zrobić, chyba, że ktoś to pokaże 3) Soboń zrobił konwencją coś czego nikt w PiS nie jest w stanie zrobić, bo nikt nie miałby frekwencji kilkuset osób które nie mieściły się w sali   Wygra, przegra, zobaczymy... Posłem byłby pewnie najplepszym jakiego moglibyśmy mieć w regionie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest młody oszust i lichwiarz pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj sraczki platformersy dostaja, że im tylko 3 tygodnie władzy zostały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby przed kim? Kruk jeszcze przyczajony tygrys ukryty smok, Michałkiewicz raz się z młodymi gdzieś pokazał i Artur Szczęść Boże z konfetti z sufitu szaleństwo naprawdę, a jeszcze Gabrysia Masłowska. PiS się trochę skompromitował ta listą z przyzwyczajenia licząc na głosy a tu będzie zonk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zonk to jak Pe zerO będzie miało 14%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha jeszcze się zdziwisz jakie pis dostanie bęcki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Świdnik to w regionie perełka,a starostwo to żenada raz trzy w stosunku do tej żenady która była, ta instytucja nie ma żadnego sensu 2) Soboń zrobił w niedzielę coś czego nikt w Świdniku nie jest w stanie politycznie zrobić, chyba, że ktoś to pokaże 3) Soboń zrobił konwencją coś czego nikt w PiS nie jest w stanie zrobić, bo nikt nie miałby frekwencji kilkuset osób które nie mieściły się w sali   Wygra, przegra, zobaczymy... Posłem byłby pewnie najplepszym jakiego moglibyśmy mieć w regionie.
nie zgodzę się najlepszym posłem w regionie będzie Janulewicz od Kukiza Ps. ciekawe ile kosztowało wynajęcie MOK-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu nie zagłosuje na PIS! W puławach głosuje na Karpińskiego. Pis dużo obiecuje, tak jak kilka lat temu i wiemy jak skończyły się ich rządy. Obywatele mieli dość. Teraz nie możemy dopuścić znowu do ich władzy. Wszyscy na wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS po dwóch latach rządów uciekał gdzie pieprz rośnie. Mimo to tacy ślizgaczze jak Kruk Małachowska mają się dobrze. Mam nadzieję, że tym razem wyborcy potraktują te gwiazdy z całą surowością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cholerę nam śmigłowce które nie spełniają wymagań Monu? Weź się ogarnij człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk to jeszcze kojarzę, ale o Małachowskiej pierwsze słyszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica, Małachowska czy Masłowska - osiągnięć tyle samo bo wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie denerwujcie Pana Artura bo C E N T R A L N Y Okręg Przemysłowy nie powstanie na leżacej przecież w centralnej Polsce Lubelszczyznie a gdzieś w okolicy bardziej "centralnie" położonych Suwałk. Niegrzeczne traktowanie powżnego kandydata może także negatywnie skutkować na proces budowy portu morskiego w Jaszczowie i i stoczni w Dorohuczy. A tak poważnie to wyborcom PiS serdecznie polecam dobrą kandydaturę Pani Marii Stachowicz- Cioczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam faceta a za pisem nie przepadam. Oni są tylko przed wyborami OK. Po wyborach nagle cierpią na zanik pamięci co obiecali. Na mój głos pan Sobon nie może liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda głosu - w Świdniku rządzi Soboń i Jankowski. To oni kręcą nic nie wiedzącym Jaksonem. A chłopcy dbają o swe stołki i o siebie nawzajem - prawda jest taka. Wiece, topienie kasy w jubileuszach i bycie wszędzie ot polityka....No i lista rad nadzorczych dla Sobonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć taką debatę pomiędzy Soboniem a Janulewiczem https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń ma konkurenta w Świdniku dr Pawła Janulewicza, mam nadzieję, że z nim przegra.
Tutaj gość pokazał klasę https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń ma konkurenta w Świdniku dr Pawła Janulewicza, mam nadzieję, że z nim przegra.
Tutaj gość pokazał klasę https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...